BACKLIT spauda naudojama vidinį apšvietimą turimoms konstrukcijoms. Ši speciali, pralaidumu šviesai pasižyminti medžiaga dažniausiai naudojama reklaminių stendų, lipdukų, šviesdėžių, šviečiančių rėmelių ir stendų spaudai. Specialus sluoksnis, dengiantis šią medžiagą, užtikrina spaudos spalvų kontrastingumą ir ryškumą. Backlit tobulai sklaido šviesą, tolygiai ją paskirsto – visas reklamos plotas bus gerai apšviestas, puikiai matomas. Idealus pasirinkimas norintiems ilgalaikės ir trumpalaikės šviečiančios lauko ar vidaus  reklamos (pvz., parduotuvėse, kavinėse, bankuose ir t.t).

Galime pasirūpinti: backlite tekstilių spauda, šviesdėžinių tekstilių spauda, vitrininių tekstilių spauda, įtempiamų lubų tekstilių spauda bei apdirbsime pagal norimą formą ar kabinimo būdą. Plotis iki 3,1 m, ilgis – neribojamas.

Reikia vėliavos? Savo klientams siūlome ir vėliavų gamybos paslaugas. Atsižvelgiant į užsakomą kliento vėliavų kiekį ir poreikius, vėliavos gaminamos tiesioginės sublimacijos ar dvipusės sublimacijos būdais. Didžiausias galimas pagamintos iš vieno audinio vėliavos plotis gali būti iki 3,1 m, ilgis – neribojamas.

Norite originalios ir puikios dovanos draugams, artimiesiems, giminaičiams, bendradarbiams ar verslo partneriams? Savo klientams siūlome pasirinkti fotodrobę. Drobė su norimu vaizdu ar jūsų nuotrauka taps puikiu interjero akcentu – kambarys taps jaukesnis, o nuotaika – geresnė.

Fotodrobės spaudžiamos Latex spausdintuvu, naudojami vandens pagrindo dažai, todėl spauda neskleidžia jokio kvapo. Lateksinė spauda yra ekologiška, todėl tai puikus pasirinkimas norintiems papuošti vaikų kambarius, darželius ar mokyklas, ligonines. Galime pagaminti porėmius ir ant jų užtempti atspaustas fotodrobes.

Norite originalaus fototapeto? Išsirinkite norimą fototapeto tekstūrą, paveikslėlį ar nuotrauką, nurodykite reikiamus dydžius ir mes pagaminsime tik jums skirtą fototapetą.

Fototapetų gamybai naudojame tik ekologiškas kokybiškas ir spaudos technologijas, todėl fototapetus drąsiai galite klijuoti ne tik biure, bet ir vaikų kambaryje, miegamajame.

Susisiekite

UAB „Baltic Digital Printing“

Tel. +370 602 03090

Rašyti el. laišką…