Reklamos gamyba – tai atsakingas procesas, kuriam būtinas itin didelis kruopštumas, atidumas, specialios žinios ir išmanymas.  Šis procesas dalis jūsų verslo sėkmės, todėl geriausias sprendimas – šį darbą patikėti reklamos srityje dirbantiems profesionalams. Šioje srityje dirbame jau 12 metų, todėl jums galime pasiūlyti ir neįprastų reklamos variantų, pavyzdžiui, iš netradicinių medžiagų pagamintą reklamą.

Reklamos gamyba – tai viena iš mūsų itin plataus teikiamų paslaugų spektro sričių, todėl savo klientams galime pasiūlyti tai, ko jiems iš tiesų labiausiai reikia. Galime ne tik pagaminti reikiamą reklaminę medžiagą (tentus, lipdukus, plakatus), bet ir pasiūlyti jų montavimo, klijavimo ir pan. darbų paslaugas.

Galime pasiūlyti ir frezavimo paslaugas iš įvairių medžiagų – organinio stiklo, PVC, PLEX, PS, HDPE, dibondas (aliuminio kompozitas) bei ant baldinių plokščių (MDF, LMDP). Išfrezuosime įvairius reljefinius ornamentus, figūras, logotipus, interjero detales, šviesdėžes ir begalę kitų detalių. Taip pat, teikiame putų polistirolo (polistireno) pjaustymą.

Jeigu jums reikia patikimo reklamos gamybos ir spaudos partnerio, būtinai susisiekite su mumis. Pažadame jūsų nenuvilti.

Susisiekite

UAB „Baltic Digital Printing“

Tel. +370 602 03090

Rašyti el. laišką…