Reaguodami į susiklosčiusią padėti ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, pradėjome gaminti įvairias apsaugines priemones. Šios apsauginės priemonės, tai:

Apsauginiai veido skydeliai. Jie apsaugo nuo plika akimi matomų lašelių, kurie atskrieja, kai žmogus kosi, čiaudi, kalba. Šie veido skydeliai gaminami iš skaidraus 400 mikr. PET ir turi reguliuojamą užsegimo juostelę. Tai yra kokybiški, daugkartinio naudojimo ir lengvai valoma bei dezinfekuojama apsaugos priemonė.

Apsauginiai stiklai ar apsauginės pertvaros. Jos skirtos užtikrinti papildomą prekybos ir aptarnavimo vietų saugumą. Šis sprendimas apsaugo nuo tiesioginio kontakto, sukuria fizinį barjerą skleisti virusą ir yra patogiai dezinfekuojamas. Apsauginiai stiklai/apsauginės pertvaros pagaminti iš organinio stiklo (PMMA)

Apsauginių stiklų ar apsauginių pertvarų forma ir išmatavimai gali būti pritaikyti Jūsų poreikiui. Galime atlikti ir apsauginių stiklų ar apsauginių pertvarų montavimo/pakabinimo darbus.

Įspėjamieji lipdukai ir įspėjamieji grindų lipdukai. Tai efektyviausias būdas perduoti svarbią informaciją. Pasirūpinkite savo patalpų saugumu ir suteikite visą lankytojams būtiną informaciją ar informuokite savo klientus kokiu atstumo jiems reikia stovėti bei laukti eilėje.

Visus produktus rasite el.parduotuvėje www.apsauginiaiskydeliai.lt 

Susisiekite

UAB „Baltic Digital Printing“

Tel. +370 602 03090

Rašyti el. laišką…