UAB „Baltic Digital Printing“ – reklamos gamyba užsiima nuo 2007 metų ir yra viena didžiausių skaitmeninės spaudos bei reklamos gamintojų Lietuvoje. Įmonė rinkoje žinoma ir vertinama kaip patikima, darbus atliekanti kokybiškai ir laiku, galinti įgyvendinti tiek sudėtingus, tiek itin skubius užsakymus. Reklamos gamyba ir nestandartinė reklama iš pirmų rankų.

Profesionalų komanda, moderni įranga ir turimos žinios leidžia klientams pasiūlyti originalius sprendimus, kurie padeda išsiskirti iš kitų. Ir ne svarbu, ar tai naujos parduotuvės įrengimas, ar reklaminio stendo dizaino sukūrimas ir įgyvendinimas, ar kita nestandartinė reklama. Pasirūpinsime jūsų reklamos gamyba.

Tai tik keletas priežasčių, dėl kurių mums savo klientų reklamos gamybą patiki didžiosios Lietuvos reklamos ir telekomunikacijos agentūros, didžiausi prekybos tinklai ir centrai, žinomi mažmeninės prekybos prekių ženklai bei daugelis kitų didžiųjų reklamos užsakovų. Mūsų darbai puošia ne tik prekybos centrų iškabas, vitrinas, lauko stendus, bet taip pat oficialių bei pramoginių renginių scenas.

Susipažinkite su mūsų įgyvendintais projektais čia: https://bdp.lt/gaminiai/

Kokybės garantija – aukšta kvalifikacija, moderni ir patikima įranga